Що?

Знаєш українську мову і любиш писати? Хочеш бути автором нашого сайту? Хочеш влитися в команду цілеспрямованих? Хочеш заробляти на своїх знаннях?

Тоді ти потрапив за призначенням!

Як?

Ми будемо дуже раді Вашим статтям по темі сайту.  Надсилаючи нам статті (і переклади) Ви не повинні порушувати авторські права третьої сторони.

1. Пишучи свої тексти (статті) ви погоджуєтесь з наступними вимогами: Тексти не рецензуються, відповідальність за зміст або дотримання прав на тексти несуть автори.

Це означає, що ми просто можемо викласти ваши статті, а що з ними робити далі вирішувати вам, також, якщо ви вже викладали ці тексти в інших місцях, де вимагали ексклюзивні прва (ми ексклюзивності не вимагаємо) відповідальність за ваші дії лягає повнистю на вас. У наслідку цього статті не видаляються, без згоди адміністрації сайту.

2. Можна переводити існуючі статті з інших мов, якщо автори не проти їх використання, але в цьому випадку бажано вказувати авторство.

 Скiльки?

1. Мі виплачуємо кожному авторові статей певну суму за перегляд кожної статті іншими користувачами. Мінімально це 0,01 дол США (береться тільки для розрахунків). Вся статистика за переглядами і фінансам – в адмін-панелі сайту.

2. Пропонуємо варіант додаткового заробітку копирайтерам,  кожен опублікований пост з унікальним контентом / фотографіями – 3 грн.

Відправ нам повідомлення у формі, що наведена нижче. Опиши свої здібності і бажання працювати. Не забудь вказати імейл для зв’язку.

 Ми чекаємо на тебе!

 

Leave a Reply