Для правовласникiв

 

Вся інформація розміщена на сайті, взята з відкритих джерел за згодою авторів публікацій, придбана в авторів або надіслана відвідувачами сайту.  Всі права на торговельні марки та знаки належать їх власникам (правовласникам).

З усіх питань, у тому числі розміщення, уточнення або виправлення будь-якої інформації на нашому ресурсі Ви можете звернутися за контактним email: [email protected]

Якщо Ви є правовласником якого-небудь матеріалу, який присутній на цьому порталі, і не бажали б щоб дані розповсюджувалася без Вашої на те згоди, то ми будемо раді сприяти Вам, видаливши необхідні матеріали.  Для цього необхідно, щоб ви прислали нам лист (в електронному вигляді) в якому вказали нам наступні дані:

1. Документальний доказ ваших прав на матеріал, захищений авторським правом: – відсканований документ з печаткою, або-email з офіційного поштового домена компанії правовласника, або-інша контактна інформація, що дає однозначно розпізнати вас, як правовласника певного матеріалу.

2. Текст який Ви хочете помістити в супроводі видаляється інформаціі.В ньому ви маєте можливість вказати де, і на яких умовах ймовірно взяти відомості, посилання на яку були видалені, а також Ваші контактні дані, для того щоб відвідувачі могли взяти від вас всю цікаву для них інформацію щодо цього матеріалу.

3. Прямі посилання на сторінки сайту, які містять дані, які необхідно видалити.
Посилання повинні мати вигляд mercury.kiev.ua/ ***** або подібний.
Після цього, в перебігу декількох днів, ми видалимо цікавлять Вас матеріал з сайту.

Наш email: [email protected]

УВАГА!

а) Ми залишаємо за собою право на можливість публікації на порталі всякої інформації, надісланої нам поштою.

б) Ми не виробляємо жорсткий контроль за діями відвідувачів сайту та авторів матеріалів, але тим не менше перевіряємо надані нам для публікації матеріали на плагіат і копіювання з інших джерел. Кожна інформація на порталі, розміщується автоматично, без будь якої управління з чиєї небудь сторони, що відповідає загальновизнаній світовій практиці розміщення інформації в мережі internet. Однак, ми в кожному варіанті розберемо всі Ваші запити, відносно матеріалів та посилань на інформацію, що порушує Ваші права.

в) Згідно закону про авторські та суміжні права, посилання на будь-які дані (інформаційне повідомлення), сама по собі, не є об’єктом авторського права. Таким чином, не варто надсилати листи містять погрози або вимоги, які не мають під собою реальних підстав.