20 порад для підвищення вашої продуктивності | на bizidei.ru.  Бізнес ідеї - Ідеї, бізнес плани - малому бізнесу, скачати документи.Способів, як підвищити продуктивність існує досить багато. Серед них є і корисні, і не дуже. Тому, є сенс розглянути перші з них.

1. Цілі повинні ставитися кожен день. Якщо цього не робити, то людина буде поступово відволікатися на всілякі інші речі. Пам'ятайте, що дрібні цілі будуть сприяти вирішенню більш великих завдань.

2. Завжди хочеться робити не настільки важливі, але самі приємні справи. Треба сказати, що такий спосіб є досить поширеним, оскільки включає в себе відкладання справ на потім. Тому, рекомендується спочатку зробити менш приємна справа. І в разі його вдалого рішення, гарний настрій протягом дня буде забезпечено.

3. Бажано точно знати, коли і в які дні продуктивність найбільш максимальна.

4. Також бажано вибрати для виконання роботи той час, в яке доведеться працювати без зовнішніх подразників. Такі періоди бажано чергувати з тими періодами, під час яких виконуються найпростіші завдання.

5. Перш ніж планувати завдання, треба чітко уявляти собі, протягом, якого часу вона, буде завершена.

6. Схожі справи і завдання рекомендується згрупувати в одну і виконувати їх всі разом і відразу, щоб було легше.

7. По мірі можливості, треба постаратися прискорити виконання завдання всіма можливими способами.

8. Необхідно керуватися в своїй роботі правилом Парето, яке свідчить, що левова частка від ефективності виконаної задачі може принести приблизно чверть зусиль від такого ефекту. Тому, всі сили треба зосередити саме на цій? частини.

9. Рекомендується встановити самий крайній термін для того, щоб повністю вирішити поставлене перед собою завдання.

10. Можна також поставити до відома своїх друзів про те, коли завдання буде виконано. І намагатися дотримуватися даної обіцянки.

11. Навіть за маленькі досягнення треба себе нагороджувати. Причому, нагородження може приймати абсолютно будь-яку форму.

12. Після завершення виконання однієї задачі, не відкладаючи треба ставити перед собою цілі щодо виконання наступного завдання.

13. Великі завдання бажано розбивати на декілька, більш дрібних завдань. А при виконанні кожної такої задачі треба бути гранично уважним.

14. Можна визначити ті процеси, які виконуються найчастіше. Після чого, просто розкласти їх по частинах.

15. Написати на аркуші паперу 20 способів поліпшити продуктивність праці. Навіть якщо всі ці 20 способів будуть написані, треба написати ще 20.

16. У деяких випадках, продуктивність праці може підвищуватися за допомогою негучною, але приємної музики.

17. Під час виконання завдання варто відмовитися від одночасного перегляду телепередач, бо це відволікає.

18. Встановлювати для себе треба високі, але в той же час, досяжні критерії, яких можна домогтися в самі найкоротші терміни.

19. Роботу просто треба робити, не думаючи про користь від неї. А чи гарна це робота чи ні, можна буде дізнатися дещо пізніше.

20. Якщо якийсь пункт не підлягає виконанню, то від нього простіше просто відмовитися, ніж мучити себе.

Джерело: www.bizidei.ru