Довірче управління

Після уважного вивчення роботи компанії Gamma IC виявив, що вони працюють на таких принципах:

  • повна консервативність
  • упор на диверсифікацію вкладень усіх інвесторів
  • професійний підхід до створення і управління інвестиційними портфелями своїх клієнтів.

Компанія існує вже не перший рік і успішно займається довірчим управлінням приватними капіталами на професійному рівні. Спочатку вона створювалася як суспільство однодумців-інвесторів з метою підвищення особистих інвестиційних навичок і надання допомоги в інвестуванні всім, хто цього потребує. Поступово суспільство переросло в повноцінну компанію з сотнями службовців фахівців із найрізноманітніших напрямів інвестиційної діяльності. На сьогоднішній день тисячі людей довіряють компанії Gamma IC свої капітали, що говорить про її високу надійність та відмінною репутації. Для мене цього було більш ніж достатньо, щоб почати вивчати їх діяльність більш уважно і розглядати принципи їх роботи більш детально.
На даний момент компанія може запропонувати своїм клієнтам повну безпеку їх вкладень, яка характеризується невразливістю інвестицій від зовнішніх і внутрішніх потрясінь на ринках інвестиційних капіталів. Також, один із стабільних чинників, який чітко простежується по всій статистикою, – висока прибутковість вкладень, так як керуючі дійсно знають свою справу на відмінно. До того ж, прибуток постійний і стабільний, чого не скажеш про інших, аналогічних організаціях, які хоч і пропонують високу прибутковість, але ризик втратити свій капітал у них дуже великий. Дана компанія гарантує повну безпеку всіх вкладених в її керуючих засобів.
При формуванні інвестиційного портфеля фахівці компанії Gamma IC дуже акуратно зважують всі можливі ризики і підбирають оптимальне поєднання інвестиційних інструментів для роботи з усіма вкладами. Керуючі відбираються за строгими критеріями в кожному окремому випадку, що, зауважу, дуже правильно, тому що в більшості компаній вам виділять першого вільного людини. Інвестор сам може визначити, який саме керуючий йому більше всього підійде, переглянувши доступні системи управління капіталами і існуючі методики управління ризиками.

Що ж стосується вкладених коштів, то можу сказати, що гарантом їх цільового використання служить повноцінне офіційну угоду, договір, який підписується самим директором компанії «Gamma». Що також порадувало, так це те, що компанія не вимагає від інвесторів величезної кількості нікому не потрібної інформації, такої як поглиблені особисті дані, що обов'язково в інших аналогічних організаціях. Для ведення успішного та прибуткового довірчого управління це не є необхідністю і суттєво економить час як інвесторам, так і самим керуючим компанії. При цьому компанія гарантує повну конфіденційність всієї отриманої від інвестора інформації, включаючи грошові операції з його рахунком, що, враховуючи репутацію «Gamma», дозволяє мені говорити про це зі стовідсотковою впевненістю.
Також варто згадати і той важливий факт, що компанія зі стовідсотковою гарантією захистить ваші вкладення.

Ще один приємний момент: організація має чудовий сайт з відмінним довідковим розділом, в якому новачки зможуть почерпнути величезну кількість корисної інформації, яка допомагає просунутися в пізнаннях інвесторського справи. Є й уважна цілодобова технічна підтримка, яка готова відповісти на будь-які запитання. Реєстрація на ресурсі зроблена грамотно і не займає багато часу, а система безпеки, що має декілька ступенів сучасної авторизації і контролю рахунків, відмінно захистить ваш аккаунт від несанкціонованого доступу ззовні. У Gamma IC можна інвестувати дуже великі гроші, так як тут є не тільки 100% гарантія, але й стабільний прибуток від інвестицій.

Ознайомитися зі статистикою – http://gamma-ic.com/