Вирішивши купити цифровий фотоапарат, Ви не розчаруєтеся, адже він корисний і дуже зручний, а до того ж і цілком доступний.

Починати вибір цифрового фотоапарата необхідно з відповіді на питання, для чого він власне Вам необхідний. Адже, цифрові фотоапарати можна розділити на дуже велику кількість факторів.

У переважній більшості випадків, фотоапарат купується для домашнього використання, для фотографування різних заходів і свят. Для цих цілей буде достатньо найпростішого фотоапарата, часто званого «мильницею» з причини зовнішньої схожості з однойменною предметом домашнього ужитку. Купивши «мильницю», Ви отримаєте цілком адекватний і компактний апарат, який дуже легко переносити і транспортувати.

Однак «мильниця» має скромні можливості в порівнянні з «великим» фотоапаратом класичної компоновки, який більше за розмірами, по вазі і функціональності.

Як і при вчиненні будь-якої іншої покупки, вирішальну роль грає бюджет покупки, він же призводить до скорочення вибору відповідних моделей. Як правило, чим менше бюджет, тим простіше робити вибір. А одними з кращих визнані фотоапарати Canon.

При виборі «мильниці» ніколи не варто попадатися на вудку маркетологів і гнатися за великою кількістю мегапікселів, їх кількість безпосередньо не впливає на отримання хороших знімків. Мегапікселі характеризують роздільну здатність матриці, яка є чутливим елементом камери. Вирішальне значення для будь-якого фотоапарата має об'єктив, а в «мильницях» його параметри досить скромні, так як в цьому випадку об'єктив має малий діаметр лінз, а їх максимальна кількість не більше трьох.

Матриця «мильниці» з ідентичним кількістю мегапікселів істотно поступається за розмірами матрицям «великих» фотоапаратів. Тому, якщо Ви плануєте здійснювати багато туристичних поїздок або вирішили серйозно зайнятися фотографією, Вам буде краще придбати «великий» цифровий апарат. Адже його висока ціна, громіздкість і важкість сповна компенсуються відмінною якістю фотознімків і широкими можливостями фотозйомки.

Варто відзначити, що при друку фотографій формату 10 * 15 відмінностей між знімками, отриманими за допомогою «мильниці» і «великого» фотоапарата не буде помітно. Відмінності будуть видні при друці фотографій формату 15 * 22 і більше.

Напевно, найбільш, оптимальним варіантом буде придбання двох цифрових фотоапаратів – «мильниці» і «великого». У цьому випадку Ваші можливості зйомки стануть практично безмежними.

Джерело: bizcentr.com